Bugun...

T.C. KADİRLİ İCRA MÜDÜRLÜĞÜ 2017/ 1128 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANISatılmasına karar verilen taşınmazın cinsi niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN 
Özellikleri : Osmaniye ili, Kadirli İlçe, 1084 Ada, 5 Parsel CEMALPAŞA Mahallesi/Köy, CEYHAN CADDESİ  Mevkii 6 nolu bağımsız bölüm, satışa konu mesken Bodrum + Zemin + 8 kat 3 blokluSitenin A Blok 2. Kat 6 Nolu bağımsız bölümünde bulunmakta ve konut olarak kullanılmaktadır. 4 oda + mutfak + banyo ve WC’den oluşmaktadır. İç ve dış cephe duvarları sıvalı ve boyalıdır. kapıları ahşap, pencerelari PVC dir Karo döşeme kaplamasına sahiptir. yaklaşık 20 yıllık bir yapıdır. 4. Sınıf  A grubu inşaatlar niteliğindedir. 
Adresi  : Cemalpaşa Mahallesi
Yüzölçümü               : 3.501,46 m2
Arsa Payı                 : 25/1207
Kıymeti                    : 109.856,62 TL.
KDV Oranı              : %1
Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir
1.Satış Günü          : 28/02/2018 günü 14.40 -14.50 arası
2.Satış Günü          : 26/03/2018 günü 14.40 -14.50 arası
Satış YERİ              : Kamil Kara Bulvarı üzeri Kadirli Belediyesi Yeni Hizmet Binası
                                 Mezat Salonu - KADİRLİ/OSMANİYE
Satış Şartları : 
1-İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50'sini ve Rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda  birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada da malın tahmin edilen değerinin  %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2-Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerinin %20si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı istediğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV, ½ tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâliye, resmi, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanacağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul  etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/1128 Esas sayılı dosaya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur 09/01/2018                                                                                                                             ERKAN YÜREKLİ
                                                                                                          İCRA MÜDÜR YARDIMCISI                                                                                                                                                           174873
İD. : 2


ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI