Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
KAYMAKAM İDİL ÖZDEMİR SONDAJ ÇALIŞMALARINI DENETLEDİKöydes programı kapsamında ilçemize bağlı Gafarlı Köyü Diniker ve Gökgedik Mahal..
131 Okunma
YAYLALARDAKİ HAYVANLARA İLÇEMİZ BELEDİYESİ TARAFINDAN MAMA VE EKMEK BIRAKILDIİlçemiz Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi görevlileri tarafından..
100 Okunma
Kovid-19 Salgını İnsanlarımızı EtkilediOsmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Kovid-19 salgınının insanları psik..
98 Okunma
ÜNLÜ KARATEPE KİLİMLERİ İÇİN TESCİL BAŞVURUSU YAPILDIİlçemize bağlı Karatepe köyünde Kilim atölyesi Doğal kök boyalarıyla boyanması s..
82 Okunma
YAYLALARDA BIRAKILAN KEDİ VE KÖPEKLERE YİYECEK VERİLDİ Dün Gazeteciler tarafından yapılan çağrıya İçe Orman Müdürlüğü duyarsız kalmadı..
924 Okunma
İlçemiz’de Asayiş ve Narkotik Uygulamalarıİlçemizde 11 Ocak ile 19 Ocak tarihleri arasında yapılan asayiş ve narkotik uygu..
696 Okunma
KADİRLİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ BEYHAN ALTINTAŞ ÇANAKKALE ORMAN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDIÜç yıldır İlçemiz Orman İşletme Müdürü olarak görev yapan Beyhan Altıntaş'ın Çan..
695 Okunma
BAŞKAN TARHAN; 'YAYLALARDAKİ KÖPEK VE KEDİLER AÇ KALMAYACAK'Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, tarafından yaylalarda bırakılan kedi ve kö..
637 Okunma
KAYMAKAM AHMET ARIK TABURCU OLDUİlçemiz Kaymakamı Ahmet Arık covid-19 tedavisinin ardından toburcu oldu.
526 Okunma
Ülkü Ocakları, Şuşa'ya Okul İnşa Etmek İçin HazırlanıyorÜlkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel merkezi, Şuşa'ya ilkokul inşa etmek i..
498 Okunma
2531 Okunma
Emniyetten Uyuşturucu Operasyonuİlçemiz, emniyet müdürlüğü ekiplerince yapılan uyuşturucu operasyonunda 3 kişi g..
2337 Okunma
KMYO ARDUINO VE ROBOTİK ÖĞRENCİ ATÖLYESİKadirli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Bülent Yanıktepe robotik Kodlama ve Ardunio A..
2271 Okunma
23 STK'DAN ORTAK ÇAĞRIİlçemiz'de faaliyet gösteren 23 sivil toplum kuruluşu ortak bir metin hazırlayar..
2253 Okunma
Kadirli Öğretmenevi 2021 Yılına HazırBölgemizin B sınıfı belgeli, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Kadirli Öğr..
2212 Okunma
İLÇEMİZ'DE İKİ AİLE KAVGA ETTİ 5 YARALIEdinilen bilgiye göre iki aile fertleri arasında çıkan sopalı, coplu kavgada 5 k..
2055 Okunma
SON YORUMLANANLAR

GÜNDEM HABERLERİ

YUKARI